szarpnijsie.pl
szarpnijsie.pl

2 ALPES BYE BYE WINTER

snowpark l2a, snowpark les2alpes, szkolenie freestylowe, wyjazdy snowboardowe, wyjazdy narciarskie

W okresie zimowym, snowpark w les2alpes znajduje sie na wysokści 2600 metrów. Park ten jest naprawde spory,a ilosc i rożnorodność przeszkód w nim ustawionych jest imponująca. Snowpark w l2aten sprosta on wymogom kazdego snowboardzisty czy narciarza.

Tegoroczny snowpark został zaprojektowany od nowa i zostaływ  nim stworzone oddzielen strafy - dla poczatkujacych, sredniozaawansowanych oraz  ekspertow.

EASY PARK jest przeznaczony dla osob ktore dopiero rozpoczynaja swoje snowparkowe podboje, sklada sie z małego pipu, 2 lajnów łątwych przeszkód i kilku małych hopek. TO tegoroczna nowośc w tym snowparku

Park ADVETURE - to strefa dla torszke bardziej doświadczonych rajderów, ktora została w tym roku przedłuzona, a w ktorej każdy znajdzie cos dla siebie interesującego . NOwości aw tym roku jest całkiem sporych rozmarów wall oraz 

Jest też strefa Expert - gdzie znajdziemy calkiem duzy BIg Air - która została przebudowana podczas lata oraz duzy 22metrowy pipe.

W parku znajduje sie tez oczywiście strefa chilloutu, z leżaczakami i muzyczka oraz boardercross.

W parku znajduje się zarówno HALF-PIPE ()120 m długi  i na 5 metrow wysoki), cała gama dużych i małych hopek, w tym największa czterometrowa skocznia z 20 do 25m flatem , quarter pipe, lstrefa z licznymi boxami i rejlami czy KID'S PARK - strefa dla dzieciaków i tych ktorzy dopiero zaczynaja. A dla tych którzy sie już zmęczyli i pragną chile odetchnąć - CHILL OUT - lezaczki plus muzyczka, a czasmi także grill :)