szarpnijsie.pl
szarpnijsie.pl

SPRINGCAMP Livigno

livigno, camp snowboardowy, wyjazdy narciarskie, obozy studenckie

 

Miasto Livigno położone w głebi doliny Valtellina Valley,   położone na wysokosci 1816 m n.p.m. nazywane jest “Włoskim Tybetem”. Jest to miejsce o największym nasłonecznieniu w całych Alpach. Jest to raj dla narciarzy, doskonałe warunki śnieżne utrzymują się tu przez kilka miesięcy, świetna sieć wyciągów prowadzących aż do przełęczy Trepalle, zróżnicowane trasy zjazdowe i ciekawe szlaki biegowe. 

 

livigno, livigno camp, szkolenie freestylowe, szkolenie snowboardowe, szkolenie freeski, szkolenie w snowparku, szkolenie freestylowe, snowpark, wyjazd snowboardowy, camp snowabordowy, wyjazd freeski, wyjazd freestylowy, livigno oboz

 

Livigno to urocza wioska, z mnóstwem malowniczych domków. Miasteczko zachowało tradycyjne cechy wyglądu wioski typpwej dla doliny Valtellina i rozciaga sie wzdłuż wiodocej przez doline drogi. Bezpłatny sysem autobusów wahadłowych , które jezdza tu przez caly dzien, gwarantuje swobode ruchu i łatwy dostęp do wszystkich obszarów narciarskich Livigno.

W centrum mistaeczka znajduje sie deptak, wzdłoż którego usytuowane sa liczne restaracje, knajpy, bary oraz sklepy - między innymi alkoholowe :) Livigno znane jest ze strefy wolnocłowej- niedrogi alkohol, markowy sprzęt i kosmetyki.

 

 

Wieczorami na turystów czekają liczne bary, puby, restauracje, winiarnie i dyskoteki.